Průmyslové keramické stroje

Germatec GmbH

Německá firma Germatec GmbH vyrábí špičkové průmyslové stroje pro profesionální zpracování materiálů v keramickém průmyslu a v dalších souvisejících oborech (například: porcelánový průmysl, výroba skla, dentální průmysl, chemický průmysl a farmaceutický průmysl). Germatec při konstrukci strojů používá pouze prvotřídní materiály a osvědčené komponenty s dlouhou životností, takže stroje Germatec se vyznačují účinností, pevností a trvanlivostí.

+ Číst dále

Kvalita, spolehlivost a 80 let zkušeností

Kvalita konstrukce strojů – Made in Germany – je zaručena dlouholetou tradicí výroby. Původní firma „Gerhards Machinen“ byla založena roku 1930 a později přejmenována na Germatec. Využívá tak více než 80 let zkušeností s konstrukcí průmyslových strojů. Vývoj, výroba i servis probíhá v Německu na centrále v Ransbach-Baumbachu – tamní tradiční keramická oblast s velkými nalezišti jílů

Z portfolia Germatec nabízíme tyto profesionální stroje:

  • stroje pro mokrou přípravu,
  • stroje pro přípravu plastických jílů,
  • zařízení pro laboratorní zpracování,
  • speciální stroje na míru.

Nabízíme také použité stroje, a také renovace a opravy podobných strojů jiných značek. V případě zájmu nás kontaktujte s vaší poptávkou.

Konstrukce speciálního stroje na míru

Potřebujete zrealizovat velmi nezvyklou výrobu a nelze použít standardní řešení?
Rádi vám poradíme v detailech. Podle vašich požadavků vytvoříme konstrukční výkres ve 2D nebo 3D. Po schválení a konečné objednávce ve velmi krátké době pro vás vyrobíme stroj přizpůsobený či přímo vyvinutý na míru.

 

Proč průmyslový stroj od nás?

  • Jsme výhradním distributorem průmyslových strojů Germatec pro Českou republiku a Slovensko.
  • Máme zázemí zkušeného dodavatele strojů pro keramický a související zpracující průmysl, proto jsme připraveni s vámi odborně zkonzultovat vaše záměry.
  • Zakoupíte u nás náhradní díly a provádíme také autorizovaný servis.

GERMATEC GmbH dodává stroje pro průmyslové zpracování materiálu po celém světě. V České republice a na Slovensku má výhradní zastoupení firma ARTIK STUDIO s.r.o. Kontaktujte nás, rádi vám poradíme a projednáme s vámi možnosti realizace vašeho záměru.