Nejčastěji dodáváme stroje pro mokré nebo suché mletí a mísící jednotky s různými objemy. Malé kulové mlýnky do objemu 10 litrů obvykle mají vyrobeny mlecí nádoby v celku z jednoho materiálu. Mlecí bubny u větších, výrobních kulových mlýnů mohou být vyloženy různými materiály pro různé aplikace. Například corundem, Steatitem, gumou, polyuretanem, plastem nebo keramickým obložením.

+ Číst dále

Rádi vám poradíme či se u vás zastavíme!

Kontaktujte nás

Nejžádanější produkty

klsjdajsdhaksjdhasj

Kulový mlýn Germatec UR

Univerzální kulový mlýn UR je určený pro intenzivní nasazení v laboratořích.  Standardně je kulový mlýn vybaven plynulou regulací otáček válců 200 – 550 otáček za minutu, na přání lze osadit časovač. Šíře válců lze plynule nastavovat dle mlecích nádob. Lze dodat bez pracovního stolu s nástěnnou rozvodnicí. Pro zvýšenou bezpečnost obsluhy je celý kulový mlýn kryt vrchním poklopem s koncovým spínačem, který automaticky vypne otáčení nádoby při zvednutí víka. Víko lze zajistit v několika polohách pomocí bočního mechanismu. Na přání můžeme nabídnout kulový mlýn bez regulace otáček s fixními 440 otáčky za minutu nebo jiný rozptyl otáček nebo variantu s prodlouženou délkou válců (pro více mlecích nádob).

 

K dispozici různě velké modely, různé příslušenství a možnost úprav na míru.

Obrázek: Kulovým mlýn UR-1-400 s pracovním stolem a časovačem.

klsjdajsdhaksjdhasj

Kulový mlýn Germatec TPR-D

Kulový mlýn TPR-D je koncipován jako volně-stojící provedení jednopatrového mlýna. Své uplatnění nachází při stálém nasazení v laboratořích či menších výrobách pro morké nebo suché mletí. Standardně je kulový mlýn TPR-D vybaven plynulou regulací otáček válců 115 – 460 otáček za minutu, na přání lze osadit časovač. Pro zvýšenou bezpečnost obsluhy je celý kulový mlýn kryt vrchním poklopem s koncovým spínačem, který automaticky vypne otáčení nádoby při zvednutí víka. Šíře válců lze plynule nastavovat dle mlecích nádob.

Na přání můžeme nabídnout kulový mlýn bez regulace otáček s fixními otáčky nebo jiný rozptyl otáček příp. variantu s prodlouženou délkou válců či více pater se zvýšenou nosností (pro více mlecích nádob).

 

K dispozici různě velké modely, různé příslušenství a možnost úprav na míru.

Obrázek: Kulovým mlýn TPR-D-2-950.

klsjdajsdhaksjdhasj

Kulový mlýn Germatec TPR-D-2

Kulový mlýn TPR-D-2 vychází ze základní varianty TPR-D, pouze nabízí celkem 2 patra. Opět je určen pro intenzivní nasazení ve výrobních podnicích či laboratořích.

Na přání lze mlýn vybavit nezávislou pohonou jednotkou pro každé patro či délkou válců dle individuálního požadvaku.

 

K dispozici různě velké modely, různé příslušenství a možnost úprav na míru.

Obrázek: Kulovým mlýn TPR-D-2-1000.

Zařízení výše jse pouze ukázka nejžádanějších produktů. Pokud jste v přehledu nenalezli, co pro vaši laboratoř či výrobu hledáte, přesto nás kontakujte s vaší poptávkou. V konstrukčním oddělení pro vás prověříme jaká technická řešení můžeme nabídnout pro váš proces.

 

Zvažujete pořízení laboratorního kulového mlýnu?

Kontaktujte nás s vaší poptávkou, rádi vám připravíme nezávaznou cenovou kalkulaci.