Nejčastěji se pro přípravu materiálů používají kontinuální síta s různými kapacitami a zařízení pro rozpouštění materiálů či udržení suspenze v pohybu. Konzultujte s námi vhodná řešení pro vaši konkrétní aplikaci.

+ Číst dále

Rádi vám poradíme či se u vás zastavíme!

Kontaktujte nás

Nejžádanější produkty

klsjdajsdhaksjdhasj

Drtič surovin se sítem

Drtič keramických materiálů se používá pro přípravu surovin při jejich zpracování. Na přání můžeme drtiče vybavit různými druhy sít, z různých materiálů. V případě požadavku na garantovaný výstup se drtiče osazují tzv. klasifikátory. V takovém případě lze garantovat velikost výsledné částice.

K dispozici různě velké modely, různé příslušenství a možnost úprav na míru.

Obrázek: model SRB – 850.

klsjdajsdhaksjdhasj

Šnekové míchače a udržovače

Šnekové míchače se používají v keramickém průmyslu k rozpuštění rozmělněných materiálů ve vodě. Obvykle se jedná o jeden z procesní kroků, kdy se výsledná břečka v tekutém stavu použije v dalším procesním kroku (nesuší se). Naopak udržovače se zase používají k udržování již ztekucené břečky. Nejčastějším příkladem je rozmíchaná glazura nebo licí hmota, obojí v tekuté formě. Udržovače se starají o to, aby rozdělaný materiál nesedimentoval a byl stále připravený k odběru.

K dispozici různé varianty provedení dle požadavků zákazníka.

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Poptávkový formulář