Vypalovací pece

Nabertherm GmbH

Německá kvalita a 70 let zkušeností

Společnost Nabertherm má nejširší a nejrozsáhlejší sortiment pecí na světě. Dokladem úspěchu tohoto podniku, nabízejícího vynikající design, vysokou kvalitu a atraktivní ceny, je 150 000 zákazníků ve více než 100 zemích světa. Krátké dodací lhůty jsou zaručeny díky hloubce výroby a rozsáhlému programu výroby standardních pecí. Společnost Nabertherm má přes 500 zaměstnanců na celém světě a průmyslové pece pro nejrůznější oblasti použití vyvíjí a vyrábí již více než 70 let.

+ Číst dále

Kvalita, spolehlivost a řešení na míru

Společnost Nabertherm nenabízí jen nejširší sortiment standardních pecí. Profesionální technické zázemí v kombinaci s vlastní výrobou umožňuje projektovat a konstruovat zařízení pro tepelné procesy podle individuálních potřeb zákazníků, a to včetně dopravníkové techniky a zakládacího zařízení. Komplexní tepelně-technické výrobní procesy jsou realizovány v podobě systémových řešení na míru. Inovativní řídicí, regulační a automatizační technika Nabertherm umožňuje kompletní řízení, monitorování a dokumentaci procesů. Důkladné a detailní pochopení konstrukce zařízení, která nabízejí vysokou rovnoměrnost teploty, energetickou hospodárnost a dlouhou životnost, patří také k rozhodujícím konkurenčním výhodám značky Nabertherm.

Nákup i poradenství ve vašem regionu – Nabertherm je zákazníkům nablízku na celém světě

Silnou stránkou společnosti Nabertherm je jedno z největších oddělení R&D v oblasti výroby pecí. Centrální výroba v Německu, v kombinaci s odborným prodejem a servisem v blízkosti zákazníků, je velkou konkurenční výhodou. Nabertherm dokáže splnit také individuální požadavky zákazníků. Dlouholetí obchodní partneři a vlastní distribuční společnosti ve všech důležitých zemích světa zaručují individuální péči o zákazníky a poradenství přímo v místě jejich sídla. Pece a pecní zařízení najdete také u referenčních zákazníků ve vaší blízkosti.

Rozsáhlé testovací centrum pro zákazníky – vyzkoušejte si výpal svých materiálů v testovacích pecích

Která pec je tím správným řešením pro určitý konkrétní proces? Odpověď na tuto otázku není vždy snadná. Z tohoto důvodu můžete využít moderní technickou zkušebnu Nabertherm, která je jedinečná svým rozsahem i všestranností. I vy si zde můžete otestovat výpal vašich používaných materiálů, které si můžete otestovat v pecích z portfolia Nabertherm.

Dostupný zákaznický servis a náhradní díly

Odborníky Nabertherm najdete kdekoliv na světě. Mnoho náhradních dílů je k dispozici skladem s možností expedice do druhého dne. V případě potřeby pro vás ARTIK STUDIO může v krátké době zajistit jejich výrobu.

Individuální řešení tepelného zpracování díky mnohaletým zkušenostem

Společnost Nabertherm nabízí kromě pecí pro laboratoře také široký sortiment standardních pecí a zařízení pro nejrůznější oblasti použití. Modulární konstrukce produktů umožňuje variabilní použití a možnost individuálního řešení podle potřeby zákazníka – s využitím standardní pece, doplněné výběrem z široké nabídky dostupného dodatečného vybavení a příslušenství Nabertherm. Řešení je tak nejen rychlé, ale současně i ekonomické.

Pokud hledáte profesionální řešení tepelného zpracování, kontaktujte ARTIK STUDIO – rádi vám poradíme a v těsné spolupráci se společností Nabertherm GmbH zajistíme vše potřebné. Kontaktujte nás s vaší poptávkou.